INFORMACE O PRODEJI


Pokud jste si u nás vybrali morčátko, zde naleznete informace jak vše bude probíhat:
Pokud jste si vybrali morčátko z právě narozeného vrhu, je možnost rezervace (rezervace probíhá složením zálohy 100 kč z ceny morčátka převodem na účet - tato cena se od konečné ceny odečítá). Tato částka musí být připsána na můj účet nejpozději do 7mého dne, jinak předběžnou rezervaci ruším. V případě námi zrušené rezervace Vám bude záloha vrácena do 15-ti pracovních dnů ode dne zrušení zálohy, v případě že rezervaci zrušíte Vy, záloha propadá v náš prospěch (ze zálohy bude čerpáno, než nalezneme morčátku nový domov). Záloha je jakási pojistka (mnohokrát se nám stalo, že lidé si morčátka zamluvili a pak rezervaci zrušili, či na místo předání nedorazili, aniž se omluvili).
Pokud jste si vybrali morčátko, které je právě k odběru, samozřejmostí je opět rezervace (se složením zálohy).

K morčátku dostanete: rady do začátku, krmení na které byl zvyklý, průkaz původu. Odběr morčátek je možný nejdříve v 4 týdnech v minimální váze 25o g.

Co nabízím já? Nabízím Vám férové jednání, a máte možnost se kdykoliv na mě obrátit s radou či problémem, pokud bude v mých silách pomůžu Vám nebo Vám doporučím erudovaného odborního na daný problém. Od Vás na oplátku očekávám férové a poctivé jednání.

Prodej morčátek není za účelem zisku, ale na pokrytí nákládů spojených s chovem! Cena morčátek se bude pohybovat od 1oo do 5oo Kč. U mazlíků je cena 1oo - 29o Kč, u výstavně nadejných a do chovu vhodných jedinců 3oo - 5oo Kč.

Odběr morčátek je možný v těchto městech (po dohodě možnost dovozu i jinam [pravidelně jezdíme na výstavy se psy, takže třeba budeme mít cestu k Vám a morčátko vezmeme s sebou]). Po dohodě i jiná města (znám spoustu lidí z různých měst a částí republiku, pokud budete mít zájem můžu s nimi převoz ušáka dohodnout).
Praha (Dejvická, možnost dovezení po Praze městskou za proplacení jízdenky městskou = cena + 56Kč k ceně morčíka)
Uhnošť, Pavlov, Jeneč, Hostivice, Praha Ruzyně, Praha Veleslavín (vlakové nádraží)
Lány u Kladna
Beroun (za proplacení benzínu +200Kč k ceně morčátka)
Kladno
Stochov Nové Strašecí
Rakovník
Brno (za příplatek 250,- k ceně morčátka)
Nabízíme možnost využít službu ZOO kurýra. Je nutné počítat že k celkové ceně morčátka, se připočítá i cena za ZOO kurýra, kterou platíte při předání. Pokud budete chtít králíčka poslat ZOO kurýrem, je nutné zaplatit celou cenu morčátka předem na účet, tak aby peníze dorazily min. den předem než morčátko pocestuje ZOO kurýrem, jinak morčátko nikam nepošlu.